Widget AdPub. to miejsce w którym są wyświetlane artykuły.

To autorski, w pełni bezpieczny skrypt, który Wydawca umieszcza na swojej stronie i przez niego są publikowane artykuły zakupione przez Reklamodawców. Jest unikatowy, gdyż zatrzymuje Odwiedzających na stronie Wydawcy - doczytuje artykuł bez opuszczania strony i przekierowania oraz nie blokuje go AdBlock.


Jak umieścić widget?

1. Skopiuj kod, który znajdziesz na swoim profilu w zakładce Strony.
2. Zaloguj się do panelu administratora na swojej stronie lub edytuj źródło wybranego pliku.
3. Wybierz odpowiednie miejsce i wklej tam Twój kod.
3. Gotowe!
Nasz system automatycznie wykryje widget!

Jak wybrać miejsce?

Pomyśl, gdzie umieścić widget, aby był on jak najbardziej atrakcyjny dla Reklamodawców. Zwiększysz atrakcyjność swojej oferty, jeśli widget znajdzie się w miejscu z artykułami, a nie gdy będzie ukryty lub znajdzie się wśród natłoku reklam. W widgecie naraz może być do 9 publikacji. Możesz także dodać kilka podstron w ramach jednego portalu i dla każdej mieć osobny widget.

Jak ustalić wygląd?

Widget może przybierać różne formy oraz rozmiary. Możesz go dowolnie dostosować do wyglądu Twojej strony lub specjalnie wyróżnić (zakładka: Strony > Edycja). Wybór należy do Ciebie! Oczywiście w pełni konfigurujesz także tekst, który zachęca do publikacji.
Jeśli masz wątpliwości, nie wiesz jak umieścić kod lub na jaką kwotę wycenić stronę - skontaktuj się z nami, a szybko Ci pomożemy!